تبلیغات
کلبه بازی - کلانتر - آنتی ویروس

کلبه بازی - کلانتر

نرم افزار قدرتمند امنیت اینترنتی و آنتی ویروس كسپراسكی Kaspersky Internet Security 7.0.0.125 جزء نرم افزارهایی است كه حتما اگر استفاده كننده آن نباشید حداقل با نام آن آشنا هستید.این نرم افزار محصول شركت Kaspersky Lab ، یك شركت نرم افزاری روسی است كه توانست در سال 2005 آنتی ویروس برتر سال شود.Kaspersky واقعا از نظر كاربران جزء بهترین هاست (در نظر سنجی سایت freedownload این آنتی ویروس مقام اول را كسب كرد.زیرا با امكانات امنیتی كه در اختیار كاربر قرار میدهد تمام نیازهای امنیتی شما را تامین میكند.اگر با این نرم افزار آشنا باشید كه نیازی به معرفی ندارد ولی ما برای آن كاربرانی كه با این نرم افزار آشنایی ندارند امكانات فوق العاده این نرم افزار را شرح میدهیم.

به ادامه مطلب مراجعه نمایید

 • بخش Protection (حفاظت)

 • File Antivirus : این بخش برای محافظت از فایل های شما در قبال ویروس ها ، كرم ها و تروجان های جدید است كه شامل 2 بخش Configure و Open report كه به ترتیب برای تنظیمات بخش File Antivirus و گزارش از وضعیت جستجوی فایل ها است.

 • Mail Antivirus : این بخش برای محافظت از نرم افزارهای ارسال و دریافت ایمیل كه در سیستم شما موجود است (مثل Outlook ی Thunbird) تعبیه شده است كه شامل 2 بخش Configure و Open report كه به ترتیب برای تنظیمات بخش Mail Antivirus و گزارش از وضعیت جستجوی ایمیل های دریافتی و ارسالی است.

 • Web Antivirus : این بخش جهت حفاظت از سیستم شما در هنگام كار با اینترنت است.این بخش توانایی بررسی اسكریپتهایی كه در سیستم شما بارگزاری میشود را دارد.همچنین ترافیك دریافتی و ارسالی شما را نیز مورد بررسی قرار میدهد.

 • ProActive Defence : بخش پدافند و یا استحكام فعال پیشرفته ، بخشی است كه توانایی حفاظت از فعالیت نرم افزارهای مختلف ، بررسی صحت كار نرم افزارهای مختلف و بخش بررسی و حفاظت از رجیستری سیستم را دارد.

 • Firewall : و اما مهم ترین بخش نرم افزار امنیتی Kaspersky كه جزء منحصر به فرد ترین مشخصه های این نرم افزار است بخش (دیواره آتش) یا فایروال آن است كه شامل چند بخش مختلف جهت حفاظت و ایجاد دیوار امنیتی برای سیستم شما میشود ، است.بخشInstruction detection system كه توانایی بررسی IP كامپیوترهای متصل شده به یك سیستم را دارد و میتواند یك كامپیوتری كه قصد حمله به سیستم شما را دارد را شناسایی كند و آن را در لیست سیاه قرار دهد.بخش PopUp Blocking كه توانایی جلوگیری از باز شده پنجره های تبلیغاتی مزاحم را دارد نیز در این قسمت قرار دارد.بخش Anti banner blocking كه توانایی شناسایی سایتهای تبلیغاتی كه در آن ها بنرهای فلش یا تصاویر متحرك مزاحم دارد برای شما در لیست سیاه قرار میدهد.بخش بسیار مهم View Current network activity كه توانایی نمایش ترافیك ارسالی و دریافتی را به طور روزانه دارد.همچنین با كلیك بر روی كلمه View current network activity شما میتوانید Connection های سیستم خود را چك كنید و همچنین Port های باز سیستم خود را بررسی كنید.

 • Privacy control : بخش كنترل اختفا بخشی است كه شامل 2 بخش Anti Phishing و Anti dialer است كه برای محافظت از سیستم شما در برابر برنامه های ناخواسته Dialer كه خود به خود باعث شماره گیری سیستم میشوند است و بخش Antiphishing برای محافظت از شما در برابر سایت های قلابی كه سعی در دزدیدن اطلاعات شما میشوند است.

 • Anti Spam : این بخش توانایی حفاظت از سیستم شما در مقابل هرزنامه ها و ایمیل های تبلیغاتی را دارد.

 • Parental Control : بخش حفاظت والدین كه برای بررسی عملكرد كودكان و محدود كردن دسترسی بچه ها به سایت های غیر اخلاقی برای پدر مادرها تهیه شده است.

 • بخش Scan (پویش و بررسی)

 • Critial Areas : این بخش جهت جستجوی محل های فوق العاده حساس سیستم كه اكثرا محل تجمع ویروس ها و كرمها در هسته سیستم است تهیه شده است.این بخش توانایی جستجوی Memory (حافظه) سیستم ، توانایی جستجوی startup سیستم ، جستجوی سكتور آغازین دیسك كه در بعضی مواقع محل مخفی شدن بعضی ویروس ها است ، شاخه C:\windows و شاخه C:\winodws\system32 كه شاخه های اصلی سیستم عامل هستند.

 • My Computer : این بخش توانایی جستجوی كامل كامپیوتر شما را دارد.

 • Startup objects : توانایی جستجوی اجزای startup سیستم را دارد.

 • rootkit Scan : این بخش به طور كامل سیستم را جستجو میكند.

 • بخش Update (به روز رسانی)

 • update databases : این بخش برای به روز رسانی پایگاه داده اطلاعات مركزی سیستم نرم افزار است.

 •  

برای استفاده بعد از خارج کردن از حالت زیپ از قسمت Activatin سپس Install Key و انتخاب aplly existing license key یکی از فایل های کلید را به آن بشناسانید.
توجه کنید: در صورتی که یکی از کلید ها black list بود حتما از قسمت activation برای پاک کردن کلید های قبلی delete key را بزنید و یک کلید دیگر را امتحان کنید.

freedownload دانلوددانلود Kaspersky Internet security 7.0.0.125 (حجم فایل :23.2 مگابایت - مناسب برای كاربرانی كه از اینترنت به طور مداوم استفاده میكنند - این نسخه دارای فایروال و امنیت اینترنتی بیشتری است )
freedownload دانلوددانلود Kaspersky Antivirus 7.0.0.125 (حجم فایل : 22 مگابایت - این نسخه فقط شامل آنتی ویروس است و مناسب برای كلاینت هایی است كه زیاد از اینترنت استفاده نمیكنند)ادامه مطلب

طبقه بندی: دانلود نرم افزار، 
نوشته شده در تاریخ جمعه بیست و ششم تیر 1388 توسط حسین
درباره وبلاگ

سلام : به ویلاگ من خوش آمدید
پست الکترونیک
تماس با مدیر
RSS
ATOM